Venku už přituhuje a vaše sexy saténová košilka už vás proti zimně neuchrání! Chlupaté ponožky a tepláky sice zahřejí, ale s krajkou přece jen soupeřit nemůžou. Co si tedy v noci obléct abyste ve vašem muži stále vzbuzovala touhy, ale i přesto nenastydla?

Krajkové detaily

Když se na delší pyžamo přidají drobné krajkové detaily, hned získá kousek nový podtext. Krajka je spojená s erotickým spodním prádlem, a proto se ani u tohoto modelu nedá mluvit o cudném nočním úboru. Pokud je navíc krajka umístěna v oblasti výstřihu nebo zvolíte uplejší střih, nemůžete šlápnout vedle.

Zůstaňte u saténu

Krátká košilka už Vám nestačí, ale pokud si na noc navléknete saténové pyžamo skládající se z košile a delších kalhot, nepřijdete ani o luxusní vzhled ani o příjemně klouzavý satén. Pokud si k tomu rozepnete pár horních knoflíčků, váš muž se zajisté neudrží.

Vsaďte na dráždivé barvy

Černá a červená. Barvy spojené s erotikou budou fungovat vždy. Pokud se rozhodnete pro tmavší černý noční úbor docílíte smyslnosti a elegance. Červená barva je zase spojena s láskou a vášní, takže ani v těchto kouscích neostrouháte.

Nesmrtelný flanel

Delší kostkovaná flanelová košile je evergreen. Díky hřejivému materiálu v noci rozhodně nenastydnete a v kombinaci se sexy nadkolenkami jí můžete dodat úplně nový rozměr. Navíc vám nebude zima ani na nožky. Je to zkrátka výhra na všech frontách.