Když obloha bez ustání brečí, máme jako lidské bytosti tendence propadat splínům a smutkům, které vedou k prokrastinaci a všeho odkládání. Jak si ale zlepšit náladu při anglickém počasí a neproležet celé hodiny u netflixu či televize?

 

Věnuj se věcem, na které Ti nikdy nezbyl čas

Ať už je to neustálé odkládání jarního úklidu, knížka, kterou jsi před rokem dostala k narozeninám nebo nový koníček. Teď je ten čas se do toho pustit!

 

Barvy, barvy, barvičky

Není nic jednoduššího než bojovat proti smutku veselými barvami. Terapie barvami je prokazatelně funkční a má pozitivní účinky! Když tedy nevyjde z pod mračen slunce samo, staň se jím ty sama! Pokud žádný takový kousek nevlastníš, je ten správný čas si udělat radost originálními UTOPY designy. Legíny s vysokým pasem, ¾ legíny, sportovní podprsenky, mikina s kapucí nebo šaty s dlouhým rukávem ti dají na výběr z množství krásných a sytých barev, které ti zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

 

TIP: Inspiruj se článkem, jak se obléknout do aprílového počasí!

 

Organizování

Každé ráno se rozčiluješ, že nemůžeš najít pořádně nic ve skříni nebo na pracovním stole, ale nikdy jsi si nenašla čas s tím něco udělat? Není lepší čas na organizování neuklizených věcí než za bubnování deště do oken. Později si jistě poděkuješ.

 

Najdi si inspiraci

Možná si ani v pracovním či školním koloběhu neuvědomíš, že jsi spadla do stereotypu. Najdi si znovu to, co tě motivuje a kam míříš!

 

Ať už se vyrovnáváš se splínem ze špatného počasí nebo se z něj tajně raduješ, nepropásni ten moment po dešti, kdy můžeš nabrat do bránic ten čerstvý vzduch a načerpat tu magickou energii!