Modrá je dobrá, už je to tak!  Je i tvojí nejoblíbenější barvou modrá, zvládla bys třeba hodiny pozorovat průzračné nebe a na dovolenou jezdíš zásadně do Blue River? Tak to jsi tu správně! Mikina Bluevibes byla totiž vytvořena právě pro tebe! 

Na správné vlně

Nalaď se na pozitivní modrou vlnu s mikinou Bluevibes. Tóny modré symbolizují vodu a nebe a evokují nekonečno a pocit důvěry. To, že ti mikina v delším střihu přinese komplimenty nám tedy rozhodně můžeš věřit. Modrá barva také uklidňuje, takže když si navlečeš naší mikinu Bluevibes, rozhodně tě nic nerozhází. Promyšlený vzor, který najdeš na potisku, vyzvedne všechny tvé přednosti a zaručí ti sebevědomí, ať už se proudem necháš zanést kamkoli.

Pohodlí jako na obláčku

Bluevibes – mikina s kapucí, která tě svou kvalitou a rafinovaností dostane. Mikina je ušitá z pečlivě vybrané látky, která ti zajistí naprostý komfort, jako v bavlnce. Její střih je promyšlen do posledního detailu, a navíc je sešita šikovnýma českýma ručičkama. Design potisku byl vytvořen designéry z Čech a zaručí ti naprostou originalitu. Díky svému funkčnímu materiálu se mikina Bluevibes hodí jak na sport, tak i na volnočasové aktivity. Prostě ti může zajišťovat pohodlí kamkoli se pohneš. 

Modrá není tvoje barva? A co takhle španělský pochod Dia de los Muertos, to už zní líp? Podívej se na další barevné mikiny s originálním potiskem na eshopu Utopy, kde tě čeká ta pravá dámská mikina!