Originální česká značka UTOPY je na trhu již dva roky a za tu dobu udělala radost spoustě z vás. Naše stylové oblečení nosí spokojené zákaznice po celé republice a každým dnem přibývají další. Jaké kousky jsou mezi vámi ale nejoblíbenější? Jaké jsou naše bestsellery?

Možná si při brouzdání naším e-shopem říkáš, co si asi tak kupují ostatní. Odpověď není vůbec jednoduchá, protože bychom museli říct, že si zákaznice kupují od všeho něco. Vytvořili jsme pro tebe ale seznam našich TOP 3 bestsellerů, které jsou jednoduše nejoblíbenější a nejprodávanější.

Legíny vládnou světu

Než ti prozradíme konkrétní nejúspěšnější modely, musíme nejdříve konstatovat, že všeobecně jsou největšími hitem naše originální legíny. Legíny s vysokým pasem totiž zajišťují maximální komfort při jakékoli aktivitě a jejich kvalitní funkční materiál tě nenechá na holičkách ani při těch nejnáročnějších výkonech. Jejich nejvýraznějším prvkem je ale samozřejmě neotřelý potisk. Ten je navíc vytvořen speciální metodou sublimace, takže se nikdy neopere a zůstane navždy stejně zářivý. Není tedy divu, že si naše barevné legíny získaly srdce zákaznic.

UTOPY bestsellery – 1. legíny Muerte, 2. legíny Pure Beauty, 3. legíny Parisienne

Ulice září našimi designy!

Tisíc lidí, tisíc chutí. Platí to u všeho, proto ani u oblečení UTOPY to není jinak. V módním průmyslu ale velkou roli hrají i momentální trendy. Co je tedy tím, co je u nás jednoduše „top“? Na třetím místě by se umístil design Parissiene, který každou romantickou duši přenese do ulic Paříže plné umění a lásky. Druhé místo by obsadil design Pure Beauty, jehož něžný květinový potisk v kombinaci s bílou barvou udělá z každé ženy éterickou a elegantní vílu. Z něžných romantických vod se ale musíme za zlatou příčkou vydat do drsného prostředí mexických ulic. Absolutně nejoblíbenějším designem je totiž Muerte. Bláznivě temný potisk s motivem elegantních lebek je spojený s tradiční mexickou oslavou Dne mrtvých a dokonale oživí každý outfit.

A do jakého designu ses zamilovala ty? Jestli ještě stále tápeš, přečti si třeba článek Čelenka – zbytečnost nebo praktický sportovní doplněk? a začni hledat svůj nejoblíbenější kousek do šatníku!