Módní trendy se střídají, chvíli vládnou geometrické vzory, chvíli zase zvířecí potisky, ale květinový vzor nevyjde z módy nikdy! Ať už jsou na potisku romantické růže, exotické oleandry nebo veselé kopretiny. Květinový vzor podtrhne vaši ženskost a dodá všem outfitům šmrnc a eleganci. Získá si vás na sportovních legínách, letních šatech nebo raději preferujete originální mikiny

Jak nosit květinové potisky? 

Pokud chcete vsadit na jistotu a odpustit si experimenty, držte se jednoduchého pravidla – jeden výrazný prvek a ostatní podporující. Takže si květinové tričko oblečte k jednobarevným kalhotám v barvě, kterou najdete na potisku, a rozkvetlé šaty doplňte například džískou. Pokud se nebojíte zariskovat a módní bibli máte v malíku, vyberte květinám společnost v podobě proužků nebo puntíků, které outfit osvěží a ozvláštní.

Jaký kousek si získá vaše srdce?

I sportovní legíny, které využíváte na jógu, běh nebo gymnastiku si zaslouží něžný potisk. Pokud máte navíc na sobě při sportu oblečení, které se vám líbí, máte do pohybu větší chuť a motivaci. Které legíny s vysokým pasem ideálním na sport si vyberete?

I hřejivá mikina může krásně osvěžit váš šatník. Vyberte si tu pravou podle střihu a barevnosti, aby vám seděla. 3D mikina nebo mikina s kapucí si místo u vás v šatníku určitě najde.

Něžné vzory přece jen nejsou nic pro tebe? Tak to si tě určitě získali vzory! Mrkni ná náš článek: Jak být v létě IN? Nápadité potisky jsou hitem letní sezóny, ať víš, které teď v létě vytáhnout!