Máte to štěstí a vybrali jste si za svého partnera pravého gentlemana, který se o vás stará s tou největší péčí, nosí vám květiny a vždy vás svými gesty dojme? Je čas mu to nějak oplatit. Ať už vás čeká výročí, narozeniny nebo mu chcete udělat radost jen tak, určitě výběr dárku nepodceňte. Připravili jsme si pro vás pár tipů na dárek, které ho zajisté potěší. 

Originální motýlek nebo kravata

Správný gentleman si na svém vzhledu zakládá a nikdy nevyjde z domu neupravený. Společenské události jsou jeho přirozené prostředí, kde se cítí dobře, takže pokud vsadíte na originální doplněk, nemůžete šlápnout vedle. Nejen, že vašemu partnerovi pomůže vytvořit originální outfit, ale pokud zvolíte například veselou kravatu, můžete na ní promítnout i něco, co má váš partner rád – například Star Wars tématiku. U motýlků se můžete zaměřit například na neobvyklé materiály jako je beton, sklo nebo dřevo.

Veselé ponožky

Stejně jako personalizovaná kravata, správného gentlemana potěší i barevné ponožky, které drobným detailem rozzáří společenský oblek. Při výběru vhodných ponožek za zaměřte nejen na potisk, ale také materiál. Nezapomeňte, že v nich váš drahý bude trávit celý den. 

Sklenice na whiskey

Doutníky a whiskey.. obojí patří k gentlemanům jako roláky ke Stevu Jobsovi. A když už váš muž zamiloval whiskey, měl by ji pít stylově. Zaměřte se na skleničky z broušeného skla, které znáte ze starých filmů, případně můžete zakoupit i celou sadu s lahví. Pokud je váš partner veselá kopa, určitě nepohrdne ani skleničkou s vtipným potiskem. 

Barevné tkaničky

Nosit každý den ty stejné polobotky může být občas nuda. Abyste svému muži dopřála trochu módního osvěžení, kupte mu barevné tkaničky. Vybírat můžete podle jeho oblíbené barvy, kravaty nebo ponožek. Nezapomeňte si také změřit délku, ať vyberete ty správné. 

 

Kvalitní kolínská

Stejně jako upravený vzhled patří k gentlemanům i příjemná nenásilná vůně. Vyberte proto pro svého partnera kvalitní kolínskou. Správná kolínská by neměla být příliš agresivní, ale ani vyprchat po několika minutách. Zaměřte se na dřevité a kořeněné vůně. Pokud hledáte něco lehčího zvolte citrusové podtóny. Hlavně však musí kolínská vonět vám, přece jen ji bude nosit váš partner. 

 

TIP: Návod pro muže, jaký dárek pořídit ženě?